Görsel Yok
?>
Görsel Yok

Zorlu Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Ana Sayfa
Halitağa cad. Misaki Milli sok. No : 101 Kadiköy / İstanbul
Telefon
Telefon
E-posta
İnternet Site
https://zorluogrenciyurdu.com

Sabah Kahvaltısı

Öğrencilerimizin konforunu gözetirken beslenmesine de önem veriyoruz. Zengin çeşitlilikteki kahvaltı ile güne başlamalarını sağlıyor ve adeta bir anne şefkati ile yaklaşıyoruz. Beslenme konusunda çocuklarımızın esnek davranabilmesi amacı ile ortak bir mutfağımız var. Burada istedikleri yemekleri yaparak, arkadaşları ile birlikte yiyebilir, keyifli vakit geçirebilirler. Ancak kahvaltı günün en önemli öğünü olduğundan, çocuklarımız için zengin çeşitlilikte bir kahvaltı hazırlıyor, başarılarını desteklemeyi hedefliyoruz. Hem kız hem de erkek öğrenciler için aynı imkân mevcuttur. Gözünüz arkada kalmadan, bu sabah ne yedi diye düşünmeden çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz. Sağlıklı, lezzetli ve çeşitli bir kahvaltı ile güne başlayacak, enerjik bir gün geçirecekler.

 

Tüm yurtta ücretsiz wireless...

Çağımızın en önemli ihtiyacı olan internet bağlantısının, çocuklarımız için ne kadar da önemli bir gereklilik olduğunun farkındayız. Bu yüzden yurt binalarında her noktadan rahatlıkla bağlanılabilecek bir internet ağı kurduk. Kadıköy erkek öğrenci yurdunda bu özelliği ile öğrencilerin gönlünü fethetmektedir. Kadıköy’de özel yurt denilince akla gelen kurumlarımız, sınır tanımayan ve binaların her noktasına ulaşan internet ağı ile dikkat çekmekte, öğrencileri memnun etmektedir. Bu sayede aynı zamanda çocuklarınız ile kolayca iletişim kurabileceksiniz de. Ders çalışırken, arkadaşları ile mesajlaşırken ya da sizinle konuşurken sıkıntı yaşamamaları adına sunulan bu hizmet, çocuklarımıza kaliteli yaşam standartları sağlamak adına sunulmaktadır.

 

Yıkama, Kurutma ve ütü üniteleri...

Üniversite eğitimi sürecince gençlerin yaşam standartlarının yüksek olması, kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri bizim için çok önemli. Eminiz ki hem gençler hem de aileleri de aynı fikirdedir. Bu yüzden çamaşır yıkama, kurutma ve de ütü gibi işlemleri öğrencilerimizin derdi olmaktan çıkarıyoruz. Ücretsiz bir şekilde faydalanılabilen bu imkânlar, kolayca giysilerinizin yıkanması, kurutulması ve de ütülenmesini sağlıyor. Kadıköy öğrenci yurtları arasında yer alan ve bu tür önemli hizmetleri ile dikkat çeken kurumumuz, çamaşır yıkama, kurutma gibi işlemlerin yanı sıra ütü için de size özel üniteler sunuyor. Bu sayede gençler konforlu, rahat ve pek çok imkânla donatılmış bir yaşam sürüyorlar. Gözünüz arkada kalmadan siz de çocuğunuzu bu imkânlar ile tanıştırabilirsiniz.

 

Çöp toplama ve oda temizliği...

Çocuklarımızın temizlik gibi işlemler için çok zaman harcamasını istemeyiz ve bu yüzden de düzenli olarak çöp toplama işlemi yapılır. Çocuklarımızın çöp atma gibi bir derdi olmaz. Bunun yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirilen oda temizliği ile çocuklarımızın temizlik gibi işlemler ile de zaman kaybetmesinin önüne geçilir. Hem derslerine hem de sosyal yaşamlarına zaman ayırmaları adına sağlanan bu kolaylık ile çocuğunuzun daha konforlu bir yaşam sürdüğünü görebilirsiniz. Kadıköy öğrenci apartları ya da Kadıköy öğrenci yurtları denildiğinde ilk akla gelen isim olan kurumlarımız, kız ve erkek öğrencilere özel binalarında hizmet veriyor ve çocuklarımıza kaliteli bir yaşam sunuyor.

 

Tüm yurtta 7/24 aktif kamera sistemi ve profesyonel güvenlik...

Güvenlik çağımızın en önemli konularından biri… Evlerimizde de bu böyle, öğrenci evlerinde ya da yurtlarında da. Çünkü evimizde sağladığımız güvenliğin, hele de İstanbul gibi bir şehir söz konusu ise çocuğumuzun yaşam alanında da söz konusu olmasını isteriz. Bu yüzden de çocuklarımıza kendilerini güvende ve rahat hissedecekleri bir kurum oluşturduk. 7/24 kayıtta olan aktif kamera sistemimiz güvenlik anlayışımızın önemli bir parçasıyken aynı zamanda profesyonel güvenlik hizmeti ile öğrencilerin güvenliğini sağlıyoruz. Kadıköy gibi merkezi bir noktada, mevcut en özel ve güvenilir güvenlik sistemi ile kurumumuz farkını göstermektedir. Kadıköy’de özel yurt kavramının en önemli temsilcisi olan Zorlu öğrenci yurtları ile siz de çocuğunuzu emin ellere emanet edebilirsiniz.

 

Ortak çalışma alanı ve çizim masaları...

Verimli bir ders çalışma demek her zaman bireysel çalışma demek değildir. Biliyoruz ki çocuklarımız çoğu zaman arkadaşları ile ortaklaşa çalışmalar yapmak istiyor, proje ödevlerini hazırlıyor ve arkadaşlarından destek alarak çalışmalarını gerçekleştiriyor. İşte bu tür zamanlarda rahat ve özgür bir şekilde çalışabilecekleri çalışma alanları yarattık. Ayrıca mimarlık gibi çizim becerisi gerektiren bölümlerin, çizim masasını gerekli kıldığını biliyoruz. Ortak çalışma alanı içerisinde yer alan çizim masaları sayesinde öğrencilerimiz rahatlıkla çalışabilir, çizim yapabilir ve başarılara imza atabilir. Kadıköy kız öğrenci yurdu da Kadıköy erkek öğrenci yurdu da aynı imkânlar ile donatılmış olarak karşınıza çıkmaktadır ve çalışma alanları da aynı kalite ve özen ile tasarlanmıştır.

 

24 Saat açık spor salonu...

Sağlıklı bir vücut, sağlıklı bir yaşam ve buna bağlı olarak da daha verimli bir çalışma ancak düzenli spor ile mümkün olabilir. Düzenli spor için ise öğrencilerimizin yurt binası dışında spor salonlarını tercih etmesine gerek yok. Yurt imkânları arasında yer alan ve 24 saat açık olması ile dikkatleri çeken spor salonu adeta çocuklarımıza sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözünü hatırlatıyor. Böylece daha düzenli, daha sağlıklı ve de bunlara bağlı olarak daha başarılı bir yaşam sürmeleri, kendileri için bu başarıları inşa etmeleri mümkün oluyor. Kadıköy özel yurt fiyatları standardını koruyan, bunun yanı sıra daha yüksek standartlar sunan kurumumuz, çocuğunuzun ihtiyaç duyabileceği her imkânı bünyesinde barındırıyor.

Hizmetler

Restoran - Yemekhane
Ücretsiz Wi-Fi
Dinlenme ve Tv Odası

Oda Özellikleri

Kişisel Dolap
Kişiye Özel Çalışma Masası
Yatak Bazalı
Oda Temizliği
Konum bilgisi eklenmemiş

Bizi Değerlendirin

İşletme 0 defa puanlanmış


Temizlik

Oda temizliği
Wc-Banyo temizliği
Bina genel temizliği

Personelimiz

Yurt ve hizmetler hakkında bilgi sağlanması
Personelin hızı ve etkinliği
Personelin tavır ve davranışları

Teknoloji

İnternet bağlantısı
Elektrikli aletlerin çalışması
Teknoloji aletlerinin yeterliliği

Genel Memnuniyet

Sizi rahat ve huzurlu hissettirdik mi ?
Gelecek sene yurdumuzda kalmak ister misiniz ?
Bizi arkadaşlarınıza tavsiye eder misiniz ?

© 2018 Yuurtlar.com. Tüm hakları saklıdır.