ÜYELİK SÖZLEŞMESİ


(İlan Tarihi: 10.06.2018)

 

Madde 1 – Giriş

Üyelik sözleşmesi (Bundan sonra kısaca “Sözleşme” olarak anılacaktır), Eyurtlar Reklam ve Konaklama Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi (Bundan sonra kısaca “Firma” olarak anılacaktır.)  ile Firmaya ait www.yuurtlar.com’a (Bundan sonra kısaca "yuurtlar.com" olarak anılacaktır) üye olacak ya da yuurtlar.com’a reklam verecek internet kullanıcıları (Bundan sonra kısaca “Üye” olarak anılacaktır.) arasında akdedilmiştir.

İşbu sözleşme, sizinle, yuurtlar.com arasında yapılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.
 

Madde 2 - Süre

Sizin tarafınızdan verilen yurt veya apart, tanıtım veya reklamı bir (1) yıl boyunca anılan sitede (yuurtlar.com) yayınlanmaktadır.İşbu sözleşme tüm üyeler için geçerlidir. İşbu sözleşme; yeni kullanıcılar için reklam yayın süresi, yayıncı siteye yapılacak reklamın eklenmesiyle yürürlüğe girecektir. Yayına girdiği ilk gün reklamın başlangıç tarihi sayılır. Aynı şekilde reklam yayın bitiş şüresi yayınlandığı tarihin bir yıl sonraki ilgili ay ve günüdür. yuurtlar.com ilgili işletme reklamının bir(1) yıl boyunca sitede yayınlanmasının garantisini vermektedir.

 

Madde 3 – Kapsam

Yuurtlar.com internet üzerinden İstanbul’da yer alan öğrenci apartı ve öğrenci yurtlarının reklam hizmetini sağlamaktadır. Bu reklamlar Masaüstü,tablet ve mobil cihazlar aracılığı ile yapılmaktadır. Reklamı yapılan işletmenin detay sayfasında yer alan sms modülü sayesinde yuurtlar.com ziyaretçileri ilgili işletmeye sms gönderebilir. Reklam veren işletme, yuurtlar.com ziyaretçilerinden sms alabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. 

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun  iptal edilmesi halinde, yuurtlar.com kullanıcı sözleşmesini feshetme ve ilgili işletmenin üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

 

Madde 4 – Ücretlendirme

Yuurtlar.com’da yayınlanan reklamların 1 yıl sure ile ücretlendirmesi vardır. Bu ücretlendirme,reklamın site üzerinde yer aldığı sıralamaya ve bazı ek özelliklere göre değişmektedir.

Ücretlendirme, reklamın yayınlandığı gün başlamaktadır.Yayınlanan reklam, reklam veren tarafından ondört(14) içerisinde iptal edilebilir ve ücret iadesi kesintisiz olarak yapılmaktadır.

 

Madde 5 - Ekler

Kullanıcılar, sitede yayınlanan kurallar ve politikaların işbu sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olduğunu kabul ederler. Kullanıcılar sözleşmede yer alan kuralları da okuyup anladıklarını kabul ederler. İşletme reklam verdikten sonra reklamlar 1 yıl süre ile yayınlanır.

© 2018 Yuurtlar.com. Tüm hakları saklıdır.