Görsel Yok
?>
Görsel Yok

Şenyuva Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Ana Sayfa
Mahmut Şevket Paşa Mah. Gürsel Sok. No:10/A Okmeydanı-İstanbul
E-posta
info@senyuva.com.tr
İnternet Site
http://www.senyuva.com.tr/

Hizmetlerimiz

A – İnternet ile ilgili bilgiler: Hizmetler arasında şüphesiz en önemlisi gelişen günümüz teknolojisiyle birlikte artık bir temel ihtiyaç haline gelen internet ve bilgisayar kullanımı gereksinimidir. Bu gereksinimi gidermek amacıyla yurdumuzda 5 adet 8 GB sınırsız internet bağlantısı ( Adil kullanım kotasız) 6 adet Access point yardımıyla katlara dağıtılır. Ve öğrencilerimiz dizüstü bilgisayarlarıyla tüm yurtta internete sınırsız erişim sağlayabilir. Bunun haricinde etüt salonumuzda internet bağlantısı; kablolu şekilde kullanıma sunulmaktadır.


B -Temizlikle ilgili bilgiler: Konusunda uzman 2 adet bayan personel tarafından her gün binamızın ortak kullanım alanları,asansör, katlar, merdivenler düzenli olarak temizlenir. Öğrencilerimizin konakladığı odalarda düzenli olaraktan her gün temizlenir.


C -Güvenlikle ilgili bilgiler: Binamızın ana giriş kapısında sürekli kilitli olarak durur.Giriş kartı olmayan hiç kimse binaya giriş yapamaz.Binamızda 24 saat giriş sorumlusu bulunmaktadır.Ayrıca binamızın güvenliği kapalı devre 24 saat kayıt yapan kamera sistemiyle desteklenmektedir.


D -Yemekhane ile ilgili bilgiler: Tüm Oda fiyatlarımıza KAHVALTI DAHİLDİR. Kahvaltılarımız Hafta içi 07.15 – 10.00 arası Hafta Sonları: 08.00 -12.00 arası 15 çeşitten 5 çeşit seçmeli kahvaltı tabağı olarak öğrencilerimize sunulmaktadır. Kahvaltı tabağı yerine sahanda yumurta, tost v.b alternatifleri de alabilirler. Saat 18:00 – 22.00 arası akşam yemeği servis başlamaktadır. Akşam yemeği servisi 4 çeşit tabldot şeklinde yapılmaktadır. Ücreti. Yemek almak zorunlu değildir. İstenilen gün yemek yenir ücreti nakit ödenir.


Yemekhane kısmımızda açık olduğu süre boyunca ücretsiz çay servisi vardır.

E-Çamaşırhane ile ilgili bilgiler: Çamaşırhanemizde ücretli 2 adet profesyonel tipte electrolux marka yıkama ve kurutma makinemiz vardır. Aynı oda içerisinde bir adet kazanlı buharlı ütüde öğrencilerimizin kullanımına açıktır.Bina ve Odaların özellikleri?

Binamızın Özellikleri;

 • Binamızda 1,2,3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur.
 • Her odanın içerisinde oda sakinlerine ait banyo lavabo ve tuvalet bulunur.
 • Odaların tamamında yangına hassas duman detektörleri, Katların tamamında yangın çıkışları, acil çıkış yönlendirmeleri, yangın dolapları ve tüpleri bulunmaktadır. Ayrıca doğalgaz ve baca kaçakları için alarma sistemleri kuruludur ve aktif haldedir. Odaların içerisinde de yine hassas duman detektörleri bulunmaktadır.
 • Binamızda su kesintileri için yedek su depolarımız ve hidrofor mevcuttur.
 • Jeneratör ve regülatörümüz öğrencilerimizin rahatı için aktif halde bulunmaktadır.
 • Bina giriş kapısında elektronik kartlı giriş çıkış sistemi vardır. Giriş yapan öğrencinin giriş çıkış saatleri bilgisayar ortamında saklanmaktadır.
 • Bina içerisinde öğrencilerimizin kullanımı için Yemekhane, Etüt salonu, Tv salonu, Çanta odası, revir, çamaşırhane ve ütü odası kısımları mevcuttur.
 • Binamızda asansör bulunmaktadır.
 • Binamız 24 saat kapalı devre kamera ve güvenlik sistemiyle korunmaktadır..

Odalarımızın özellikleri

 • Binamızda 1.2.3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur.
 • Her odanın içerisinde oda sakinlerine ait banyo lavabo ve tuvalet bulunur.
 • Odalarda 24 saat sıcak su vardır.
 • Her odada öğrenci başına birer adet masa, sandalye, yatak, dolap ve ayakkabılık verilmektedir.
 • Her odada demirbaş olarak halı, çöp kovası, ayakkabılık,banyo aksesuarları, dahili telefon mevcuttur.
 • Aydınlatma sistemi ders çalışmak için ideal ışıklandırmayı yapmaktadır.
 • Oda kapılarının tamamının odaya özel kilidi bulunmaktadır. Bu kilitler için gerekli anahtarlardan biri öğrenci de biri müdüriyette bulunmaktadır.

 

Fiyat Listesi

Odalar, koşullar ve fiyatlar ile ilgili açıklamalar;

 

 1. Tüm odalarda banyo ve tuvalet oda içerisinde bulunmaktadır fakat sadece 1 kişilik odalar için banyonun odanın içerisinde ve dışarıda ortak kullanım şeklinde olduğu iki seçenek vardr. İki seçeneğinde fiyatı aynıdır.
 2. Yurtta kapanış tarihi 30 Haziran 2019′ dir.
 3. Konaklama öncesi 400,00 TL deposito alınır. Sene sonunda hasarsızlık tespiti ve deposito makbuzunun teslim edimesi ile banka hesabına geri ödenir.
 4. Fiyatlara kahvaltı dahildir.
 5. Günlük akşam yemeği akşam yemeği 4 çeşit tabldot olarak 10,00 TL dir. Eğer akşam yemeğine abone olmak istenirse yıllık fiyat 2,000,00 TL dir. Yıllık akşam yemek aboneliği dönem başlarında olmak üzere 2 taksit olarak ödenir.
 6. Yıllık oda konaklama ücreti tüm banka kredi kartlarına 6 ile 10 taksit olarak ödenebilir. Ayrıca yıllık ücreti, 6-8 ve 10 taksit halinde aylık düzenli nakit veya banka havalesi ile de ödeyebilirsiniz…
 7. Peşin ödemelerde % 5 indirim uygulanır.
 8. Kayıt yenileyen eski öğrencilere %5 indirim uygulanır.
 9. Yabancı uyruklu öğrenciler yıllık ücreti 2 taksit halinde dönem başlarında ödemeyi kabul etmeleri halinde kayıt edilecektir.

Hizmetler

Restoran - Yemekhane
Ücretsiz Wi-Fi
Su Deposu
Jeneratör
24 Saat Güvenlik
Depo
Bavul Odası
Yangın Alarm Sistemi
Dinlenme ve Tv Odası
Ütü Odası
Çamaşır Odası
Temizlik
Etüt Odaları
Revir

Oda Özellikleri

Banyo
Kişisel Dolap
Kişiye Özel Çalışma Masası
Telefon
Yatak Bazalı
7/24 Sıcak Su
Oda Temizliği
Halı Kaplı Zemin
Konum bilgisi eklenmemiş

Bizi Değerlendirin

İşletme 0 defa puanlanmış


Temizlik

Oda temizliği
Wc-Banyo temizliği
Bina genel temizliği

Personelimiz

Yurt ve hizmetler hakkında bilgi sağlanması
Personelin hızı ve etkinliği
Personelin tavır ve davranışları

Teknoloji

İnternet bağlantısı
Elektrikli aletlerin çalışması
Teknoloji aletlerinin yeterliliği

Genel Memnuniyet

Sizi rahat ve huzurlu hissettirdik mi ?
Gelecek sene yurdumuzda kalmak ister misiniz ?
Bizi arkadaşlarınıza tavsiye eder misiniz ?

© 2018 Yuurtlar.com. Tüm hakları saklıdır.